Půjčka bez bankovního účtu vyplacená na platební kartu. To je vychytávka!

Potřebujete nutně rychlou finanční výpomoc a nemáte bankovní účet? Anebo nechcete,aby vám půjčku vyplatili na účet, z něhož spravujete veškerý rodinný rozpočet? Pak máme pro vás ideální řešení – půjčku, kterou vám převedou na anonymní platební kartu. Takovou půjčku vám poskytne nebankovní společnost, která je již sama o sobě dostatečnou zárukou kvality nabízených služeb. Půjčku bez bankovního účtu si sjednáte pouze na internetu, nemusíte skenovat žádná potvrzení, stačí mít po ruce jen mobilní telefon. Velmi efektivní online půjčka, která vyřeší každou neočekávanou situaci nejen doma, ale i na cestách. V době, kdy je internet součástí každého chytrého telefonu se vám nikdy nemůže stát, že byste zůstali zcela bez peněz.

 

Půjčku vám vyplatí na platební kartu

 

Většina poskytovaných mikropůjček je právě vázána na váš bankovní účet. Některé společnosti ještě navíc vyžadují ověření účtu, a tak vám nezbývá nic jiného, než odeslat na účet věřitele 1,- Kč. Tato finanční transakce ovšem značně prodlouží samotné vyplacení úvěru a vám se může stát, že peníze budete mít k dispozici třeba až na druhý den. Právě proto přišla na svět Opravdová online půjčka do 10 minut bez bankovního účtu, aby svým klientům ve finanční nouzi okamžitě pomohla a zbytečně je nezatěžovala žádnou administrativou. Celé kouzlo výše zmiňovaného úvěru spočívá v anonymní platební kartě Blesk peněženka. Tu zakoupíte v široké distribuční síti trafik za pouhých 125,- Kč a necháte si na ni půjčku vyplatit. Případně, jste-li někde na cestách a máte v blízkosti čerpací stanici EuroOil, pak si můžete pro hotovost zajet autem.

 

Platební karta z trafiky?

 

Anonymní platební karta Blesk peněženka není kartou debetní (není propojena s bankovním účtem), ani kartou kreditní (nepůjčujete si s ní od banky). Jak to tedy s ní ve skutečnosti je? Úplně jednoduše, Blesk peněženka má stejné funkce jako její bankovní kolegyně MasterCard, neboť je finančním produktem již zmiňované společnosti. Její velkou výhodou je to, že na ní nikde nejsou uvedeny vaše identifikační údaje, a přesto je vaše. Zaplatíte s ní kdekoli na platebním terminálu u obchodníků, na internetu, hotovost si vyberete z libovolného bankomatu po celé ČR. V případě půjčky, kterou máte k dispozici během pár minut od podání žádosti, je už jen na vás jak platební kartu použijete. Jakmile se s kartou blíže seznámíte, uvidíte sami, že dostane čestné místo ve vaší peněžence.

 

O půjčku bez bankovního účtu můžete žádat i opakovaně, kdykoli se ocitnete bez finančních prostředků, pro stálé zákazníky jsou připraveny zajímavé bonusy. Rychlou transparentní půjčku lze v případě nutnosti i prodloužit.