Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

   Pokud nám pochybí hotovost, máme dvě možnosti. Buď naši investici oželíme, nebo si peníze půjčíme. V druhém případě se nám na výběr nabízí využití služeb některé z bank, nebo se obrátit na nebankovní instituci. Bankovní úředníci však provádí velmi důkladnou lustraci, proto ne každý dosáhne na možnost obdržet zde úvěr. Nebankovní instituce neprověřují tak důkladně své potenciální klienty a často půjčí i lidem s předchozí špatnou platební morálkou. Také vyřízení půjčky je zde rychlejší a jednodušší. Mnohdy nám postačí jen pár kliků myší.

Společnost Rerum

Na českém finančním trhu působí velké množství nebankovních společností poskytující půjčky. Jedná se většinou o menší částky na kratší dobu. Tyto finanční služby jsou proto vyhledávané zejména lidmi, kterým se vyskytl nečekaný výdaj. Příkladem může být porucha počítače, havárie motorového vozidla nebo půjčka na Vánoce. Jednou z takových nebankovních společností je firma Rerum.  Ta poskytuje půjčky až do výše 15 000 Kč na maximální dobu 30 dnů. První úvěr pro nové zákazníky do částky 5000 Kč je zcela zdarma. Žádosti jsou zpracovávány 24 hodin 7 dní v týdnu. Nebankovní půjčky jsou pak schvalovány ve všedních dnech od 9. do 18. hodiny.

Jak si vyřídit půjčku

Nejsnazším způsobem, jak získat hotovost, jsou nebankovní půjčky online. V případě společnosti Rerum máme dvě možnosti. Na internetových stránkách www.rerum.cz si snadno navolíme výši půjčky a pomocí kalkulačky spočítáme celkovou částku. Druhým způsobem je registrace. Kromě přístupu k internetu musíme mít telefon, bankovní účet a doklad totožnosti. Rychlá nebankovní půjčka je pak po svém schválení dostupná do 15 minut. Společnost Rerum ví, že se mohou přihodit nenadálé překážky a klient přestane mít možnost splácet. Příkladem může být třeba ztráta zaměstnání nebo menší zisk u osob samostatné výdělečně činných. Je zde proto možnost prodloužení doby splatnosti. Zvolit si můžeme 7, 14 nebo 30 dnů.