Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/130065/virtual/www/domains/profi-pujcka.cz/wp-content/themes/mts_interactive/options/php-po/php-po.php on line 185
Americká hypotéka s výhodnými podmínkami – Vše o půjčkách

Americká hypotéka s výhodnými podmínkami

Většinou, když nemáme peníze, jdeme do banky, abychom zjistili, jestli si můžeme půjčit a samozřejmě za jakých podmínek. Zajímá nás výše úvěru, do jaké částky si můžeme půjčit, jestli můžeme ručit nemovitostí, jaký bude úrok a jakou dobu splácení můžeme zvolit. To všechno jsou kritéria, která se v naší společnosti podrobují vašim potřebám. Samozřejmě i u nás má všechno svá pravidla, základní si brzy zmíníme. Velice oblíbená je v tomto směru americká hypotéka, u které můžete použít finance jakýmkoliv způsobem.

V bankách totiž bývá běžné, že zkoumají registry. Vy si přijdete sice pro půjčku, ale zatím ani netušíte, že nakonec nemusíte žádné peníze získat. Čím je to způsobeno? V dnešní době zejména špatnou bonitou žadatele, vysokým věkem, neschopností splácet, nízkým příjmem, nebo právě záznamem v registru. Tato kritéria banky přísně posuzují, a proto se může stát, že úvěr nakonec nezískáte.

Nemějte strach, pomůžeme Vám

Americká hypotéka nebankovní spadá do kategorie úvěrů, které poskytují běžné soukromé společnosti. K dispozici je velmi výhodný úrok a nízká splátka často podobná té, kterou znáte z běžných bankovních institucí. Finance můžete použít libovolným způsobem. Čeká vás doba splácení od jednoho roku až po dobu třiceti let, kterou si můžete zvolit. Ručí se nemovitostí a získat můžete až 70 % z jejího odhadu. Předem se nic neplatí. Odhad provedeme sami pomocí profesionálů.

V případě podnikatelů se nabízí velmi zajímavá americká hypotéka bez dokládání příjmů. Tento typ úvěru spadá do sekce podnikatelských úvěrů. K dispozici je firmám, podnikatelům a živnostníkům. S penězi se financují běžné potřeby ve firmě, ale také dluhy, různé platby, exekuce, úhrady faktury, nákupy běžných potřeb a spoustu dalšího.

Klienti často přichází se strachem a s obavami z něčeho neznámého. U nás se nemusíte ničeho obávat. Jsme registrovaná, soukromá, česká, spolehlivá, profesionální a proslulá společnost, která již pomohla mnohým klientům.