Aktivity společnosti DRFG

DRFG investiční skupina je založená v roce 2011 v Brně. Jde o velmi rychle rostoucí společnost, která se nejvíce specializuje na investice do telekomunikací, energetiky, zdravotnictví, nemovitostí i finančních služeb. Objevuje se ale i v dalších oblastech podnikání.

Investiční skupina DRFG vydává své vlastní DRFG dluhopisy, investuje do různých společností, dává vzniknout spoustě pracovních příležitostí a podporuje i nadané studenty. Společnost vlastní úspěšný podnikatel David Rusňák, který se přes společnost A PLUS podílí i na podobě nového hokejového stadionu v Brně. DRFG má k hokeji velmi blízko, současný svatostánek brněnského hokeje nese název DRFG Aréna.

O společnosti DRFG

Označení společnosti DRFG je složeno z prvních dvou písmen, které jsou iniciály Davida Rusňáka. Další 2 písmena značí Family Group, někdy médii chybně označována jako Financial Group. Investiční skupina DRFG má již stovky zaměstnanců a další volná pracovní místa nabízí.

Doposud bylo nejvíce investováno do nemovitostí, nově investují do sítě lékáren s názvem Na zdraví a do poskytovatelů internetu. Ekonomicky zajímavou a výnosově stabilní investicí byla stavba teplárny na biomasu ve Šternberku. David Rusňák si uvědomuje obrovskou hodnotu uloženou v zemědělské půdě a rozhodl se na jižní Moravě investovat do farmy Labuty.

Možnosti investic s DRFG

Jedním z cílů investiční skupiny DRFG je také vybudováním lékárenského řetězce s názvem Na zdraví, kde se chce stát trojkou na trhu v této oblasti. Do sítě lékáren společnost DRFG investuje 300 milionů korun. Podporuje rovněž mladé lidi s pomocí projektu UNIFER, který umožňuje studentům získat praxi prostřednictvím práce na reálný zakázkách a díky tomu pak mít větší šanci na pracovní uplatnění na trhu práce. V roce 2013 investovala společnost DRFG do zakázkového krejčovství GALARD. DRFG se ale hlavně věnuje komerčním nemovitostem, aktuálně vlastní retailové prostory v hodnotě přes 1,5 miliardy Kč, které pronajímají velkým obchodním řetězcům – jako jsou TESCO, Lidl, Albert, Penny, Kaufland, JYSK, Decathlon, Sportosimo, drogerie TETA, Okay elektro, Mountfield, Oresi, KIK a mnohé další.